Çalışma Saatleri: Hafta İçi - Hafta Sonu : 09:00-20:00
Email info@erginaymedya.com Telefon ! 0312 911 25 15
Çalışma Saatleri: Hafta İçi - Hafta Sonu : 09:00-20:00
Email info@erginaymedya.com Telefon ! 0312 911 25 15

E-Ticaret Yazılımları Son 3 Yıldırı İşletlemeler için zorunlu  bir ihtiyaç haline gelen web tanıtım pazarlama yayınlama organıdır. Hemen hemen her sektörde , Ürün, Hizmetlerinizin Ayrıntılı bir şekilde tanıtılması pazarlamasına yardımcı olan e-Ticaret siteleriyle isterseniz tek bir ürün hizmet tanıtım dilerseniz. Yüzlerce Ürün Tanıtımı ve pazarlamasını yapabilirsiniz.  Gelişen teknoloji ve yazılımlarla e-ticaret yazılımlarında yüzlerce Alternatif bulabilirsiniz. Ancak  E-Ticaret Yazılımlarında başarılı olabilmek adına bir kaç temel çalışma ve alt yapının olması zorundadır. E-Ticaret Sitenin arka  plan özelliklerine değinmeden önce Kullanıcıyı Karşıladığımız ana ekran için bir kaç özellik  paylaşmak istiyorum.

  • Müşterilerimizi Karşıladığıımz Ana sayfamızın sade anlaşılır ve Ürün ve Hizmetimize Uygun Bir Tasarıma Sahip Olması Gerekir.
  • Abartı Tasarımlardan gereksiz banner kullanmaktan kaçınarak Sade arayüzünüz ile kullanıcı aradığı ürünü yada hizmeti emin olun bulabilecektir.
  • Mobil – Responsive Tasarım Oldukça Önemlidir. Gelişen teknoloji ve Kolaylıklarla Artık Cep telefonlarıyla bile alışveriş yapabiliyoruz.
  • Kargo Sipariş takibi ürün yorumları oldukça önemlidir mağaza Güveni İçin
  • Yazılımlarınız da geliştirebilir alt yapı kullanmanızda fayda var

Erginay Medya İnternet Hizmetleri Olarak Hazır Web Yazılımlarımız, Özel E-Ticaret Yazılımlarımız Hakkında Sosyal  Medya Google Adwors Reklamları Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bizlere Ulaşabilirsiniz.  Erginay Medya İnternet Hizmetleri

Leave a Reply

Doğru Reklam Çalışması

Sosyal Medya Reklamlarımı Yoksa Google Adwors Reklamlarımı İki Reklam Türü için sektör analizi oldukça önemlidir. Doğru Reklam Çalışması için sektörünüzü analiz edelim.