Çalışma Saatleri: Hafta İçi - Hafta Sonu : 09:00-20:00
Email info@erginaymedya.com Telefon ! 0312 911 25 15
Çalışma Saatleri: Hafta İçi - Hafta Sonu : 09:00-20:00
Email info@erginaymedya.com Telefon ! 0312 911 25 15

Google Adwors

Dijital Reklam Çalışması

Google Adwors Reklamları Hedef Kitlenize Doğrudan Ulaşabileceğiniz  Dünyada En Çok Tercih edilen İnternet Reklamcılığı Çalışmasıdır. Sizde Doğru Anahtar Kelime Çalışması, Doğru Reklam Bütçesi,  Google Uyumlu Web Sitesiyle İstediğiniz Sonuçlara Sahip Olabilirsiniz.

Google Adwors Reklamı Nedi ?

Müşterilerinize nasıl ulaşmak istediğinizi seçin.

AdWords ile hedef müşterinize ulaşmanın birçok yolu vardır: metin tabanlı arama ağı reklamları, grafik görüntülü reklamlar, YouTube video reklamları veya uygulama içi mobil reklamlar. Görüntülü Reklamlar, Yazılı Metin Reklamlar, Video Reklamlarla İlgili veya benzeri arama sonuçlarında Günlük Bütçenize Uygun Hedef Kitlenize Doğrudan Ulaşabileceğiniz Reklam Biçimidir.   

“Google Arama Motoru Dünya Kullanılan arama motorudur ve hedef Kitlenize Doğrudan Ulaşabileceğiniz Etkili geri dönüşler alabileceğiniz bi reklam çalışmasıdır.”

Nasıl Çalışabiliriz ?

Google Adwors Reklam Çalışmalarına Başlamadan Önce Sitenizin Analinizi Yapıyoruz. ve Alt Yapı Olarak Kullanılan web sitesini İnceliyoruz. Doğru Hızlı etkili geri dönüş almak için sektörünüzle alakalı Anahtar Kelimlerin Analizi Yapıyoruz ve doğrudan hedef kitlenize Ulaşmanızı Sağlıyoruz. 

Alt Yapı Çalışmaları Sonrası Size Uygun  Günlük ve Aylık Bütçeyi belirleyerek en uygun  Teklifi sunarak daha fazla kişiye ziyaretçiye ulaşımını sağlıyoruz. Reklam Çalışmalarıyla birlikte sizlere geri dönüşleri ve ziyaretçilerin site içindeki durumlarını Rapor Ediyoruz. 

Bizimle İletişime Geçin

Web Tasarım , E-Ticaret Yazılımlarımız, Özel B2b Yazılımları Hakkında Ön Bilgi ve Merak Ettikleriniz İçin Bizlere Ulaşabilirsiniz. Erginay Medya İnternet Hizmetleri 

 Email info@erginaymedya.com

 Telefon! 0312 911 25 15