Hakkımızda

Erginay Medya İle


Hakkımızda | Erginay Medya İnternet Hizmetleri

Erginay Medya İnternet Hizmetleri 2008 yılı itibariyle İnternet sektöründe Kurumsal ve Ticari web yazılımlarıyla siz değerli iş ortaklarımıza özel web yazılımları yaparak kurumsal çözüm ortaklığı sunarak başladığı günden bu güne kurumsal  çözüm ortaklığı sunuyoruz.  Beklentilerinize ve bütçenize uygun  Statik ve dinamik web siteleri, Mobil Uygulama Çözümleri, Google Kurumsal Çalışmalarımız ile Sizlere Hizmet vermekteyiz, Profesyonel, Tasarım, Yazılım, İçerik Editörlerimiz ile  Yaratıcı Tasarım ve Özgün Kodlama Sistemiyle Hizmetinizdeyiz. Sloganımızda Olduğu gibi Biz bu İşi Yüksek Kalite Yaptık. Kurumsal Başarı, verilen ve tahüt edilen işi zamanında teslim etmek ve Mutlu Müşteri Politikamız ile 10 Yıldır Hizmetinizdeyiz.

7 / 24 Destek ekibimiz ile yazılımsal yada hizmetlerimiz doğrultusunda donanımsal sorunlarınıza  7 / 24 Müşteri Hizmetleri ve Yazılım Ekibimiz İle Sizlere Yardımcı Oluyoruz.

Reklam Çalışmalarımız ile doğru bütçe ve doğru mecralarla hedef kitlenize doğrudan ulaşmanızı sağlıyoruz. ve Erginay Medya İnternet Hizmetleri Olarak En Büyük Reklamımız Müşteri Referanslarıdır.