Logo Tasarımı

Erginay Medya Logo Tasarım Hizmeti

Erginay Medya İnternet Hizmetleri İle Web Tasarım Çalışmalarımız İle Sizde Hizmet, Marka Ürünleriniz yada Kişisel Bilgileriniz Hakkında Bilgi, Reklam, Kurumsal Çalışmalarınız İçin Sade Anlaşılır ve Özgün Tasarım ve Kodlamalarımız İle Web Sitesi Sahibi Olabilirsiniz.

Bizleri Seçen Müşterilerimiz Yaratıcı Tasarımlı Sade ve Anlaşılır Dinamik ve Statik Kaliteli İnternet Sitelerine Sahip Olabilirsiniz.

Web Danışmanlık Hizmetimiz İle Hizmet ve İhtiyacınıza Göre Web Tasarım ve Yazılım Hizmetlerini Sınıflandırıyoruz İhtiyacınız Olan Web Projesini Sunuyoruz

Şirketiniz için bir logo tasarımına, firma sunumuna ya da şirketiniz için bir kimliğe ihtiyacınız olduğunda, bizim Kendin-Yap logo tasarımcımız, profesyonel gorunumlu logo tasarımınızı ücretsiz olarak yapmanıza olanak sağlar. İçinizdeki sanatçıyı yeniden keşfedin! Sanat eseri logo yapıcı aracımız sorunsuz kullanım ve yeni başlayan kullanıcıların kullanım kolaylığı için sıfırdan inşa edildi.

Bu nedenle logo tasarımı markaya özel olarak bir kez yapılır ve marka yaşadıkça onunla eşdeğer olarak logoda yaşamaya devam eder. Logo tasarımında önemli olan husus, logonuzun vektörel olmasıdır. Vektörel formatta hazırlanan logolarınız, logonuzun değişik ölçeklendirmelerde standardının korunmasını sağlayacaktır.Logonuz sizi yansıtan ve sektörünüzdeki diğer firmalardan sizi ayırt edici nitelikte olmalıdır. Böylelikle farkedilir ve akılda kalır, Logo tasarımınız mümkün olduğu kadar yalın olmalıdır. Çok karmaşık bir logonun kartvizitinizin üzerinde detayları kaybolacaktır

Logo tasarımı kendi insiyatifiniz ile gelişebileceği gibi, marka tescili esnasında da sizden talep edilecektir. Marka tescili esnasında şayet bir logonuz varsa, logonuzuda marka tescil başvurunuza dahil ederek hem markanızı, hemde logonuzu tescil ettirebilirsiniz Kurumsal logo tasarımı; markanızın, şirketinizin, prensiplerinizin ve kurumsallığınızın sembolize edilerek kullanıma sunulan halidir, Logo tasarımınızın vektörel olması, logonuzu her alanda kullanabilmeniz ve logonuzun standardının korunabilmesi için şarttır.