Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Reklam Danışmanlığı

Marka Gücünüzü Arttırın

Sosyal medya ajansı hizmetleri ile dijital pazarlamanın önemli alanlarından biri olan sosyal medya pazarlamasını size doğru ve verimli bir şekilde sunarız.  Sosyal medya pazarlaması kapsamında, sosyal medya reklamları ile markanızı ve ürünlerinizi farklı kullanıcılara ulaşması için hedefleme yaparız. Markanın kendi içinde sosyal medya yönetimi yapması durumunda; firma içi ekiplerin bilgilendirilmesi, satış ve satış sonrası için müşteri memnuniyeti sağlanabilmesi için sosyal medya danışmanlığı yaparız.

Sosyal Medya Pazarlamasının Cazibesi

Tüketicilerin sosyal medya mecrasında yürütülen pazarlama faaliyetlerine gösterdiği ilginin şüphesiz en önemli nedenlerinden biri, işletme ya da marka ile etkileşimde bulunabilme olanağının varlığı.
Öte yandan, sosyal medya pazarlamasının sunduğu ortam, diğer pazarlama biçimlerine kıyasla önemli ölçüde saydamlık ve içtenlik içeriyor.
İşletme veya marka ile diyalog kurmaya imkan tanıyan sosyal medya pazarlaması, sağladığı iki yönlü iletişim ortamı ile tüketicilere soru sorma, şikayet bildirme ve olumlu geri bildirimde bulunma gibi başka pazarlama biçimlerinin elvermediği pek çok olanak da sunuyor.
Markalar bakımından ise; tüketicilere fikirlerinin dinlendiğini ve önemsendiğini hissettiren bu doğrudan iletişim biçimi sayesinde, marka memnuniyeti ve bağlılığına bağlı olarak müşteri ilişkileri ve satış hacimlerinde artış gözlemleniyor.

sosyal-medya-danismanligi

erginay-maskotAnkara Web Tasarım

Erginay Medya İnternet Hizmetleri 10 Yıldır Kalite, Başarılı ve Mutlu ve Memnun Müşterilerimiz ile Yolumuza Devam Ediyoruz.  Yaratıcı Tasarımlar Özgün Kodlama Sistemi Yüksek Kalite

erginay-medya-reklam