Çalışma Saatleri: Hafta İçi - Hafta Sonu : 09:00-18:00
Email info@erginaymedya.com Telefon ! 0312 911 25 15
Çalışma Saatleri: Hafta İçi - Hafta Sonu : 09:00-18:00
Email info@erginaymedya.com Telefon ! 0312 911 25 15
Hızlı Satış, Masa Adisyon Sistemi, Raporlama

Adisyon Programı

Adisyon Programı Cafe Restoran Otomasyon Sistemi olarak en çok tercih edilen Sambapos  Cafe Restoran Otomasyon Programıyla İstediğiniz Sonuçlara Sahip Olabilirsiniz. Anlık Raporlama Sistemi, Kolay Kullanım Yönetim Paneli,  Kolay Kullanım Arayüzü ile Sizde İstediğiniz Sonuçlara Sahip Olabilirsiniz.

Bir Cafe Bir Restoran için içeriğinde tüm raporlamaları barındıran, Hızlı Algoritması ve Bir Cafe Restoranın ihtiyacı olan tüm modülleri içerisinde barındıran Otomasyon Yazılımı Sambapos İle İstediğiniz Sonuçlara sahip Olabilirsiniz. 

Yazar Kasa Pos Cihazları, Tabletler, El Terminalleriyle Sorunsuz ve Hızlı Bir Şekilde Entegre Çalışabilen  Cafe Adisyon Programı Sambapos İle Kesintisiz Bir Alt Yapıyla Birlikte Sizde İstediğiniz Sonuçlara Sahip Olabilirsiniz. 

İşletmenizin Alt Yapısı Program Gereksinimleri ve sizde uygun çözümler için ücretsiz keşif hizmetimizle Tanışarak Sizlerle Çözüm Ortaklığı Sunuyoruz. 

Kesintisiz ve Sağlıklı Bir Cafe Restoran Otomasyon Sistemi Tecrübesi için Sizlere Çözüm Ortaklığı Sunuyoruz. İhtiyacınız olan tüm yazılım ve donanım ekipmalarını sağlayarak Profesyonel bir Alt Yapı ile Sizde İstediğiniz Sonuçlara Sahip Olabilirsiniz.  Tablet, Yazar Kasa, Dokunmatik Bilgisayar, Adisyon Yazıcılarıyla Otomatik Olarak Entegre Çalışan Restoran Otomasyon Yazılımları için bizlere Ulaşın 0312 911 25 15 – 0536 995 99 81 

Nasıl Projelendiriyoruz.

Sektörünüz ile ilgili yaratıcı tasarımlarımız Son Teknolojili Özgün Kodlama Sistemimiz ile Sizde İstediğiniz Sonuçlara Sahip Olabilirsiniz. Sistematik ve Kaliteli Yazılım Çözümleri Doğru Reklam Politikası, Mutlu Müşteri

Doğru ve analitik araştırmalar yapıyor ve sizlere en uygun projeleri üretmek için çok çalışıyoruz. Yazılım, Alt Yapı, Doğru Reklam Çalışmalarıyla Başarı Kaçınılmaz.

100
MÜŞTERİ
10
SEO ÇALIŞMASI
0%
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
0
YILDIR HİZMETİNİZDEYİZ

Bizimle İletişime Geçin Bilgi Alın

Web Tasarım , E-Ticaret Yazılımlarımız, Özel B2b Yazılımları Hakkında Ön Bilgi ve Merak Ettikleriniz İçin Bizlere Ulaşabilirsiniz. Erginay Medya İnternet Hizmetleri 

 Email info@erginaymedya.com

 Telefon! 0312 911 25 15

WhatsApp Merhabalar Sizlere Nasıl Yardımcı Olabilirim ?