Çalışma Saatleri: Hafta İçi - Hafta Sonu : 09:00-18:00
Email info@erginaymedya.com Telefon ! 0312 911 25 15
Çalışma Saatleri: Hafta İçi - Hafta Sonu : 09:00-18:00
Email info@erginaymedya.com Telefon ! 0312 911 25 15

Doktor Web Sitesi

Türkçe Yönetim Paneli

Kolay Kullanım Yönetim Paneli

Doktor Web Sitesi Yazılımlarımızla  Kolay Kullanım Yönetim Paneli İle yazılarınızı ve resimlerinizi Kolayca düzenleyebilirsiniz.

Mobil Uyumlu

Responsive Tasarım

Özgün ve Mobil Kodlama Yapımızla Tüm Cihazlara uygun bir şekilde çalışabilen sayfa yapısını sizlere sunuyoruz, Cep Telefonları, Tabletler ve Tüm Bilgisayar Boyutlarına göre yapılandırma Seçeneği

Sosyal Medya Yönetimi

İnstagram ve Facebook Destegi

Web Siteleri ve Sosyal Medya Hesaplarının Birlikte Çalışması Hedef Kitlenize Ulaşılabilir Olmanıza ve doğrudan Ulaşmanıza yardımcı olur. Sizlerin İşletme hesaplarını açarak Kurumsal Bir Yapıya Sahip Olmanıza Yardımcı Oluyoruz.

Yaratıcı Tasarım

Anlaşılır Şık Tasarım

Branşınıza uygun görsel tasarımlarla yapmış olduğunu çalışmaları  anlaşılabilir bir şekilde web sayfanızın tasarımını yapıyoruz.

Reklam Alt Yapısı

Google Ads Reklamları

Doktor Web Sitesi Çalışmalarında Google Alt Yapısına Uygun Kodlama Sistemimizle Google Arama Sonuçlarında ve Adwors Reklamlarında Başarılı Sonuçlara Sahip Olabilirsiniz. Hedef Kitlenize Doğrudan Ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik

Teknoloji Danışmanlığı Sunuyoruz

Kurumsal Yapı  Hangi Sektörde faliyet gösterirseniz gösterin çağımızda ve teknolojide Olmazsa Olmaz Web Sitesi Müşterilerimize Teknoloji danışmanlığı Hizmeti Sunuyoruz.

Doktor ve Alternatif Tıp Merkezi Web Sitesi Çözümleri

Doktor Web Sitesi Nasıl Olmalıdır.

Sağlık ve Alternatif Tıp Sektöründe En Önemli Konu Güven ve Tecrübe’dir. Çalışmalarınız ve Uzmanlık alanlarınızda başarı ve Uzman olduğunuzu göstermek için kaliteli bir doktor web sitesiyle referanslarınızı, uygulamalarınızı göstererek  doğru tercih sebebi olduğunuzu internet kullanıcısına ve hastanıza Gösterebilirsiniz.  Yapmış Olduğunuz Çalışmaları sade şık tasarımlarımızla açıklayıcı içeriklerle sizlere Alanınız Konusunda  Uzaman Olduğunuzu, Çalışma alanı ve Kurumsal Yapınızı Göstermenize Yardımcı olmaktadır. Ayrıca Daha Fazla Hastaya Ulaşmak için  internet dünyasına açılan en önemli adım ise Kurumsal Doktor Web Sitesidir. 

Doğru Bir Websitesi ve Reklam Çalışmasıyla İstediğiniz Sonuçlara Sahip Olabilirsiniz.

Satış Öncesi ve Satış Sonrası Destek

Erginay Medya İnternet Hizmetleri Olarak Web Tasarımı ve Dijital Reklamcılık Alanlarında 10 Yıllık Tecrübemiz İle Değerli Müşterilerimizin Bizi Referans gösterebilecek Hizmetler Sunuyoruz. Doktor Web Sitesi Alanında Sizleri Dinleyerek Faliyet ve Çalışma Alanınızı Öğrenerek Sizi en iyi şekilde ifade edebilecek tasarımlarımızla Görsel ve Zengin içerik çalışmalarıyla Web Sitenizi Hazırlıyoruz. Sosyal Medya Google Adwors Reklamlarıyla Siz Doktorlarımızın  Faliyet Alanlarıyla İlgili En İyi Geri Dönüşü alabileceğiniz Reklam Çalışmlarıyla Gözle Görülür Sonuçlar Almanıza Yardımcı Oluyoruz.  Reklam geri dönüşleri, Ziyaretçi Geri Dönüşleri gibi alanlarda raporlamalar sunuyoruz. 

Doktor Web Sitesi

Erginay Medya İnternet Hizmetleri Doktor Web Sitesi Yazılımlarıyla Doktorlara Özel Doktor Web Sayfası Yazılımlarımız ile Sizlere Sektörel Profesyonel Çözümler Sunuyoruz. Türkçe ve Kolay Kullanım Yönetim Paneli, Google Reklamlarına Uyumlu Alt Yapısı ile Sizde İnternet Ortamında Görünür Olabilirsiniz. 

Ankara Web Tasarım Firması Erginay Medya İle Sizde Uzmanlık Alanlarına Uygun Web Yazılımlarımız ile Alanlarınıza ve Branşınıza Uygun Sade ve Şık Doktor Web Sayfalarıyla İstediğiniz Sonuçlara Sahip Olabilirsiniz. 

WhatsApp Merhabalar Sizlere Nasıl Yardımcı Olabilirim ?