Çalışma Saatleri: Hafta İçi - Hafta Sonu : 09:00-18:00
Email info@erginaymedya.com Telefon ! 0312 911 25 15
Çalışma Saatleri: Hafta İçi - Hafta Sonu : 09:00-18:00
Email info@erginaymedya.com Telefon ! 0312 911 25 15

Hakkımızda

Erginay Medya Kurumsal

Firmamız Hakkında

Erginay Medya İnternet Hizmetleri Olarak 2008 Yılından itibarek aktif olarak sektörde Kurumsal ve Ticari İnternet Yazılımları Google Adwors Reklam Çalışmaları, Güncel olarak kullanılan sosyal medya reklam Çalışmaları, Kurumsal Kimlik Çalışmaları Yaparak Mutlu Müşteri, Politikamız ile Hizmet vermekteyiz.

Önceliğimizde Kalite, ve Müşterilerimize Çözüm Ortağı Olarak  Çağın en büyük gereksinimiz Olan Yazılım Sektöründe Hizmet vermekteyiz. Araştırmacı ekibimiz, Gelişen ve Hızla ilerleyen teknoloji yazılımlarına çözümler sunuyoruz.  Sizde sıradan internet yazılımları değil, İnternetteki Ayrıcalığınıza sahip Olmak istiyorsanız. İstediğiniz Kaliteli ve Başarılı Çözümlere Sahip Olabilirsiniz.

Çözüm Ortaklığı

Projelerinize Sizin İstediklerinizin Yanı Sıra Faydalı ve Etkili Olabilecek Çözümler Sunuyoruz.

Mutlu Müşteri

Kaliteli Çalışmalarımız ve Olumlu Çözümlerimiz İle 10 Yılı Aşkın Süredir. Mutlu Müşteri Politikası İle Hizmet Veriyoruz.

7/ 24 Destek Ekibi

Teknik Destek Ekibimiz İle Yazılım ve Reklam Çalışmalarına Telefon ve Mail Sistemiyle Hızlı Destek Sunuyoruz.

Vizyonumuz

Erginay Medya İnternet Hizmetleri Ekibi Olarak  Yaptığımız Çalışmalarda Müşterilerimize Kalite Hizmet anlayışıyla Teknolojinin Hızına Ayak uydurarak Müşteri Memnuniyeti En Üst Sırada Tutmak 

Müştlerilerimizin ve iş ortaklarımızın sektöründen en iyileri olmasını hedeflerken bizde sektörümüzden en başarılı ve kaliteli marka olmayı hedefliyoruz. Erginay Medya İnternet Hizmetleri Biz Bu İşi Yüksek Kalite Yaptık.

WhatsApp Merhabalar Sizlere Nasıl Yardımcı Olabilirim ?