Çalışma Saatleri: Hafta İçi - Hafta Sonu : 09:00-18:00
Email info@erginaymedya.com Telefon ! 0312 911 25 15
Çalışma Saatleri: Hafta İçi - Hafta Sonu : 09:00-18:00
Email info@erginaymedya.com Telefon ! 0312 911 25 15

Sosyal Medya Reklam Paketleri

Facebook Reklam Paketleri

Hedef Kitlenize Ulaşın

Türkiyenin Popüler Sosyal Medya Ağı Facebook ile Hedef Kitlenize ve potansiyel Müşterilerinize marka, Ürün ve Hizmetleriniz Hakkında detaylı bilgiyi  Hedefe yönelik sipariş, Potansiyel yeni müşteri hedefli facebook reklamlarını sizler içi uyarlıyoruz. Doğru Reklam Çalışmasıyla Sizde İstediğiniz Sonuçlara Sahip Olabilirsiniz.  Reklam Çalışmaları ve yönetimi hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşın 

Paketleri İncele
90%
Yüksek Gösterim

İnstagram Reklam Paketleri

Hedef Kitlenize Ulaşın

instagram son zamanlarda kullanıcı sayısının oldukça artış gösterdiği internet alışverişlerinde insanların güvenilir alışveriş mecrası olarak kullandığı butik  ürün ve hizmetleri kolayca erişebildiği ve satıcı ile kullanıcı yorumları ve doğrudan direk mesaj ile etkileşim sağlayabildiği sosyal medya platformudur. 

Paketleri İncele
80%
Mutlu Müşteri
Facebook ve İnstagram Reklam Paketleri

Marka Görünürlüğünüzü Arttırın

Sosyal Medya Reklam Paketleriyle  Marka, Ürün ve Hizmetlerinizi hedef kitlenize doğrudan ulaşabilirsiniz. Potansiyel müşterileriniz hedeflenerek telefon araması, ürün siparişi, web sitesi ziyareti olarak geri dönüşler alabilirsiniz.  Sosyal Medya Reklam Paketleri Facebook platformu instagram  sosyal medya platformalarında marka bilinirliğinizi arttırmanıza yardımcı olur. Sizde Facebook Reklam Paketi ve İnstagram Reklam Paketleriyle Sosyal Medyada Bilinirliğinizi ve Görünürlüğünüzü arttırabilirsiniz. Sosyal Medya Reklam Çalışmaları ve paketler hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Ankara Web Tasarım ve Dijital Reklamcılık Ajansı Erginay Medya İnternet Hizmetleri 

Sosyal Medya Reklamları Nedir ?

Sosyal Medya Reklamları Facebook, İnstagram Sosyal Medya Platformalarında Sponsorlu Bağlantı olarak Gösterim Reklam Çalışmalarıdır.

Nasıl Ücretlendirilir ?

Sosyal Medya Reklamlarında Google Reklamlarının aksine gösterim başına ücretlendirme yapılır. Reklam bütçenize göre sponsorlu görseliniz video resimler ilgili sosyal medya kullanıcılarına gösterilir.

Geri dönüşleri nasıl oluyor ?

Hazırlanan Reklam kampanyası reklam çalışmasına göre telefon aramasını arttırmak için, web sitesi ziyaretini arttırmak için , sosyal medya hesabınızdaki takipçi sayısını arttırmak için yapılan çalışmalardır. hedefe yönelik sponsorlu bağlantılar hazırlanmaktadır.

Verdiğimiz Hizmet nedir ?

Sosyal Medya Reklamlarınızın geri dönüşlerinin sağlıklı ve etkili olması için sizler için sosyal medya görsellerini hazırlıyoruz yada sizlerin göstermek istediği video, resimlerin uygunluk durumlarını inceliyoruz, Sizler için en doğru reklam çalışmasıyla gözle görülür geri dönüşler almanıza yardımcı oluyoruz.

Sosyal Medya Reklam Paketleri

Sosyal Medya Reklam Paketleriyle Sizde İnternette Markanız, Ürünleriniz ve Hizmetleriniz için kurumsal imaj sahibi olabilir, Bütçenizi en iyi şekilde değerlendirerek Hedef Kitle Çalışmalarımızla Doğrudan Hedef Kitlenize Ulaşabilirsiniz. Sosyal Medya Reklam Paketlerinde en çok tercih edilen reklam modelleri ise instagram Reklam ve Facebook Reklamlarıdır. Sizde İşletmenize ve sektörünüze en uygun reklam modelleriyle internette Görünür Olabilirsiniz. 

WhatsApp Merhabalar Sizlere Nasıl Yardımcı Olabilirim ?